Je bent hier:--We gaan weer lekker skeeleren op het dorp!

We gaan weer lekker skeeleren op het dorp!

Woensdagavond 19 juni is het weer zo ver, het centrum van het dorp is weer het toneel van een hopelijk grote hoeveelheid sportievelingen.

Er zal weer gestreden worden om de verschillende medailles, die verdient kunnen worden op het afgezette parcours van ongeveer een kilometer. De gereden afstand zal uiteindelijk bepalen welke kleur de medaille wordt, is het brons, zilver of goud?  We hopen natuurlijk dat de jeugd zich weer in grote getale zal melden en dat we op die bijna zomeravond de rondjes bij stralend weer kunnen rijden.

Geef jezelf op voor dit jaarlijkse skeelerevenement waarbij het centrum van het dorp helemaal speciaal wordt afgezet.

Ook de toeschouwers hopen we natuurlijk in grote getale te ontmoeten! Wij nodigen u dan ook uit om zelf of met uw familie te komen voor dit jaarlijks terugkerende evenement in het mooie centrum van Krabbendijke!

 

met vr. grt,

het bestuur

2024-05-29T15:16:07+00:00

Website beheer