Je bent hier:--Winterperiode: go of no/go?

Winterperiode: go of no/go?

Deze week kwam het kwik weer voor het eerst in lange tijd onder de nul. Daarmee rees meteen weer de vraag; gaan we opspuiten? Helaas voor ons was het nog niet zo ver, een no-go. Maar er waren dus ook al collega verenigingen in het oosten des lands, met hun perfect geprepareerde banen, en temperatuur, die al konden genieten van de eerste meters op het bevroren water. Daar was het een go!

Naast de go/no go van het opspuiten was er nog een belangrijk moment, daarover zijn alle leden vanavond geïnformeerd per mail. Het go/no go moment van het wel of niet verhuizen naar een nieuwe plaats aan de westkant van Krabbendijke. Komende maand zal hierover het besluit vallen bij de gemeente Reimerswaal. Het idee voor de toekomst is dan, in het geval van een “go” dat we als 3 verenigingen zullen verhuizen en ondergebracht worden in 1 sportcomplex te weten; voetbalvereniging, tennisvereniging en ijs-&Skeelervereniging. Op die manier wordt er ruimte binnen de woonkern voor woningbouw gecreëerd op de plaats waar bovengenoemde verenigingen zich nu bevinden.

Het nieuwe sportcomplex bevat dan de volgende elementen:

  • 2 natuurvoetbalvelden
  • 1 kunstgrasveld (voetbal)
  • 1 pannaveld (voetbal)
  • 4 tennisbanen
  • 1 oefenbaan (tennis)
  • parkeerterrein met dubbelgebruik als ijs- en skeelerbaan
  • 1 gebouw met kleedaccommodaties, bergingen en kantines met bijbehorende terrassen

Een voorlopige impressie van hoe dit er ongeveer zou kunnen uitzien is te zien in de foto van dit bericht.

Mocht er hierover meer nieuws te melden zijn, zullen we proberen u zo goed mogelijk te informeren.

met vr. grt.

 

Het bestuur

2023-12-06T20:07:50+00:00

Website beheer