Je bent hier:--Wij zitten klaar! Laat koning winter maar komen!

Wij zitten klaar! Laat koning winter maar komen!

De laatste ontwikkelingen zijn qua natuurijs positief, ondanks dat de laatste weermodellen het nog niet unaniem eens zijn, lijkt het er toch op dat we een koude periode met matige vorst tegemoet gaan. Vanaf medio volgende week  zijn de meeste stations het er over eens dat de vorst echt zijn intrede doet en er ijsgroei zal gaan plaatsvinden. Vanaf komend weekend zal de temperatuur al flink dalen en onder het nulpunt schieten. Reden voor ons om vergunning aan te gaan vragen bij de gemeente zodat we, indien de vooruitzichten zo blijven, niet achter de feiten aan lopen. Wij gaan voorzichtig de eerste zaken oppakken en bespreken om voorbereid te zijn op wat komen gaat. Nu word er nog veel digitaal gecommuniceerd tussen de bestuursleden maar morgen komt een gedeelte bij elkaar om plannen te smeden, daarnaast zullen we dit weekeinde nogmaals samenkomen en de kaarten naast elkaar leggen en kijken wat de laatste ontwikkelingen zijn.  Als de voorspellingen zo blijven, of beter zijn,  zullen we besluiten de baan op de spuiten.

Dus voor de schaatsliefhebbers, moed houden en duimen maar! word vervolgd!

2019-01-17T20:33:34+00:00

Website beheer