Je bent hier:--We gaan niet over 1 nacht ijs…

We gaan niet over 1 nacht ijs…

Inmiddels heeft het er er toch alle schijn van dat het gaat vriezen…

Wij als bestuur hadden al een tijdje onderling contact over de lange termijn verwachting met het weer, en werden al enthousiast gespannen. Naarmate de tijd vorderde zagen we een naderende vorstperiode en kwam natuurlijk de vraag of we gingen opspuiten. Naast de onzekerheden die het weer met zich meenbrengt, hebben we naast de ” normale” uitdagingen, ook te maken met een nieuwe. Daarop hebben we afgelopen week een digitale vergadering gehouden waarbij we zoveel mogelijk “voors en tegens”  naar elkaar hebben uitgesproken. Dit om zo goed mogelijk in kaart te brengen welke eventuele nieuw uitdagingen we tegemoet zien bij het exploiteren van een ijsbaan.

Na uitvoerig overleg hebben we dan ook helaas besloten dat wij deze vorstperiode geen ijsbaan gaan opspuiten.

De basis van deze beslissing is als eerste de gezondheid en veiligheid van u. Dit geldt voor u als onze bezoeker of vrijwilligers, maar ook zeker de enthousiste bezoekers buiten de hekken.

We hopen op uw begrip in deze beslissing.

Graag zien we u een volgende keer weer in goede gezondheid op 1 van onze evenementen.

Geniet van het winterse weer, en pas op elkaar,

 

met vriendelijke groet,

 

Het bestuur

2021-02-04T12:05:56+00:00

Website beheer