Je bent hier:--We gaan het proberen!

We gaan het proberen!

Vanavond 23 januari hebben we besloten, nadat we de baan hebben geïnspecteerd, dat we morgenochtend om 10 uur de hekken zullen openen voor het publiek! Let op, het ijs is mooi, strak en goed berijdbaar, maar vanwege de geringe dikte niet geschikt om te IJshockeyen. We willen deze kans dan ook aangrijpen om de kinderen toch een poosje ijspret te kunnen bieden. Het zal dan ook geen ronde zijn om de snelste rondes te rijden, maar wel om een heerlijk poosje winterpret te ervaren! Omdat wij nog niet kunnen voorzien hoe het ijs, en het weer zich morgen ontwikkeld, houden we de baan open zolang de veiligheid dit toelaat. We sluiten niet uit dat er stukken moeten worden afgezet of dat het baantje kleiner word.

Het zou zonde zijn dat de inzet tot nu voor niks is geweest, en vanwege het gezegde “beter iets dan niets” gaan we morgen gewoon proberen.

hopelijk tot ziens aan de Nieulandestraat!

 

2019-01-23T20:29:25+00:00

Website beheer