Je bent hier:--We gaan er voor! ‘T gi deur!

We gaan er voor! ‘T gi deur!

We gaan er voor! We hebben vanavond  alle informatie die voorhanden was bij elkaar gelegd en uitvoerig gesproken over de kansen en opties. We hebben ervoor gekozen om vrijdagmiddag 1300u de ijsbaan te openen voor het publiek. Dit alles nog onder voorbehoud van het weer. Op dit moment lijken de kansen het grootst dat we dan het langst plezier zullen hebben van de ijsbaan.

Tegelijkertijd zullen aan de Noordweg 62a  de deuren geopend worden om u eventueel van schaatsen te voorzien op de ruilbeurs. Ook het slijpen van uw schaatsen kan daar tegen een geringe vergoeding gebeuren. Voor actuele prijzen hiervan kunt u een kijkje nemen elders op de website.

Morgenavond (19-januari) kunt u zich vanaf 19:30 inschrijven in ons Clubgebouw en lid worden, bij contante betaling krijgt u een (tijdelijke) lidmaatschapspas welke u kan gebruiken.

Houd u de website en Facebook in de gaten!

2017-01-19T07:38:22+00:00

Website beheer