Je bent hier:--We doen nog een rondje! UPDATE, ijskwaliteit wordt minder….

We doen nog een rondje! UPDATE, ijskwaliteit wordt minder….

DE BAAN KWALITEIT VAN HE IJS GAAT ACHTERUIT EN DE BAAN WORD AFGEZET.

We hebben al linten gespannen om de slechte stukken af te zetten, en zullen dit blijven doen.  De verwachting is dat de baan hierdoor steeds kleiner wordt.  We hopen dan dat we door de verwachtte vorst van vannacht we morgen weer een volledige baan zullen hebben!

 

Vanmorgen voor de opening is een inspectieronde gereden door de ijsmeester. Ondanks de neerslag en de matige vorst lag de baan er mooi bij. We hopen dat het weer ons gunstig gezind blijft en dat we de hele dag kunnen schaatsen, maar dat kunnen we helaas niet beloven.

De openingstijden zijn:

09:00u-17:30u  en in de avond 18:30u-21-30u

LET OP! als de baan gaat dooien en er water ontstaat, zullen we de baan verkleinen of moeten sluiten. Dit doen we om de baan te sparen voor morgen. De verwachting is dat er nog vorst komt, en zodoende kunnen we de leden die vrij zijn, ook een schaatsdag bieden.

2022-12-16T12:49:32+00:00

Website beheer