Je bent hier:--Wat gaat het worden? Er op óf er onder…

Wat gaat het worden? Er op óf er onder…

Vanmorgen 22 januari heeft het toch nog een beetje gevroren. Gisteravond hebben we als bestuur besloten geen actie te ondernemen. Ondanks dat we door onze ervaring inmiddels over diverse kunstgrepen beschikken, hebben we toch gekozen om niks te doen en rust te bewaren. We zitten nog vroeg in het seizoen en de kans is groot dat er nog een beetje vorst aankomt. De ijsmeting van een uur of acht ’s morgens liet zien dat er in de nacht toch nog een geringe ijsgroei heeft plaatsgevonden. Rond een uur of negen in de morgen kwam de sneeuw en heeft de hele baan onder een witte deken gelegd. We hebben als bestuur gedurende de dag veel contact gehad, en gewacht tot de avond om plannen te maken. Eerst de baan schoonvegen met een aantal mensen en dan verder zien. Met een man of 15 hebben we in anderhalf uur de hele baan sneeuwvrij gemaakt en verder bekeken wat de opties zijn, en natuurlijk wat de conditie van het ijs nog is. Het is goed beloopbaar, maar zeker niet sterk en dik genoeg om er met 100 of meer mensen op te bewegen. We hebben besloten het voor nu hierbij te laten, overdag een beetje dooi, ’s nachts een beetje vorst, en maar duimen dat het een beetje gunstig uitpakt. Moeten we nog water er op zetten? Of er juist weer vanonder? keuzes….Het is lastig onze plannen ergens op te baseren in deze kwakkelende temperaturen. Per dag kijken we wat de ontwikkelingen en verwachtingen zijn. Morgen weer een dag met temperaturen rond het vriespunt….Als er weer veranderingen zijn, positief of negatief, kun u dat volgen op onze Facebookpagina of hier op de website.

 

Misschien tot horens, en hopelijk binnenkort tot ziens op de ijsbaan!

2019-01-22T20:18:26+00:00

Website beheer