Je bent hier:--Vooruitzien? of terugkijken?

Vooruitzien? of terugkijken?

Vandaag hebben we niet geschaatst, de dooi is behoorlijk ingezet en de temperatuur van de afgelopen tijd hebben hun tol ge-eist van het ijs. Doordat we een lichte vorst hebben gehad, hebben we een hele dunne ijsvloer gehad, die dus ook heel voorzichtig en met kleine beetjes tegelijk opgebouwd kon en kan worden. We moeten dit proces tijd gunnen en voorzichtig te werk gaan omdat het nieuwe opgespoten water er ook weer voor zorgt dat de temperatuur ietsje stijgt van het water, en dat willen we voorkomen. Voor morgen(woensdag) zien wij dat het nog te vroeg is om te kunnen schaatsen, al gaat het vriezen, zal dit niet voldoende voor een ijsvloer die volstaat. We proberen nu in te zetten op vrijdag, let wel, alle pogingen zijn bijzonder fragiel en geheel afhankelijk van een paar belangrijke weersinvloeden, waarvan de temperatuur essentieel is.

Wij als bestuur zijn in ieder geval al erg blij en dankbaar met het behaalde resultaat tot nu toe. Wij kunnen al heel tevreden terugzien op een periode waarin we Krabbendijke weer hebben zien genieten van onder andere het schaatsen, de frikandellen, de chocomel en het mooie gevoel om met elkaar iets te ondernemen.

Als u hiervan de foto’s wil zien welke door Ria Overbeeke zijn gemaakt, vind u die hier.

Wil u op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen? kijk op Facebook, en Like de pagina van onze vereniging!

2017-01-24T20:59:59+00:00

Website beheer