Je bent hier:--Voorjaar! Skeeleren maar!

Voorjaar! Skeeleren maar!

Inmiddels hebben we de winterperiode achter ons gelaten. De klok is een uur vooruit gezet, en de avonden worden steeds langer. Ook de temperatuur neemt per week gemiddeld een paar graden toe en dat betekent dat we ons weer meer buiten gaan vermaken. We hopen van harte dat met het komen van het voorjaar- en de zomerperiode, het bekende virus zich steeds meer naar de achtergrond begeeft.  Lekker samen zijn, samen dingen ondernemen en natuurlijk samen sporten. Wij zijn er al weer aan toe hoor! We zien al lekker veel kinderen op de skeelers en hopen natuurlijk dat deze trend nog even doorzet.

Inmiddels zijn we begonnen met de voorbereidingen voor de skeelertocht om het dorp heen. al dan niet voorzien van spelletjes op de route. Normaliter zijn we druk met het op poten zetten van de 100+km ronde, maar de verwachting is dat dat nog een beetje te vroeg is. Wel hopen we wat te kunnen bieden aan de kinderen. De traditionele ronde van 6km vanuiten langs ons fraaie dorp, en de Oosterschelde hopen we toch te kunnen laten slagen. Geheel coronaproof zal hierbij de insteek zijn. Dit vergt natuurlijk enige aanpassingen ten opzichte van voorgaande edities, waarbij we hopen op u als bezoeker en/of  vrijwilliger te kunnen rekenen. Van te voren aanmelden via de website en vooraf betalen zullen 1 van de zaken zijn die anders zijn. Ook publiek zal helaas ontmoedigd worden om te komen kijken. De gedachte is natuurlijk wel dat, als we kansen zien, zullen we ze benutten, en uitgaan van mogelijkheden in plaats van beperkingen. Kortom, hou onze website in de gaten!

Blijf gezond! graag tot ziens!

met vriendelijke groet,

Het bestuur.

2021-03-31T18:59:25+00:00

Website beheer