Je bent hier:--Skeelerronde, nog een rondje!

Skeelerronde, nog een rondje!

Aanstaande vrijdag, 15 juli, hopen we de 25e skeelerronde te organiseren.

Omdat de vorige keer door het weer helaas is verhinderd, hopen we deze keer, speciaal voor alle kinderen uit Krabbendijke en omstreken dit nog eens te doen. Het grote verschil is dat er deze avond geen wedstrijden zijn, maar dat we het speciaal recreatief houden voor onze eigen leden en dorpsgenoten. Na een lange tijd van beperkingen en jaren waarin er weinig mogelijk was, hopen we nu weer iets te kunnen bieden. Om samen te komen, te genieten van de zaken die we belangrijk vinden en hopelijk te genieten van het weer en de sportievelingen.

Om de winkeliers iets tegemoet te komen, en de kinderen misschien de volgende dag kunnen uitslapen, zullen we deze avond starten om zeven uur. (dit in tegenstelling van de flyer die nog half zeven vermeld)

Winkels blijven wel gewoon bereikbaar, we vragen u alleen gebruik te maken van het parkeerterrein op het dorp, in plaats van achter de vijver.

We hopen op uw komst!

met sportieve groet,

het bestuur

2022-07-11T19:29:49+00:00

Website beheer