Je bent hier:--Schaatsplezier!! wat een ijsplezier!!

Schaatsplezier!! wat een ijsplezier!!

Open dit bericht om de video te bekijken!

We gaan als een speer, er word heerlijk geschaatst onder het Zeeuwse zonnetje. Het aantal unieke bezoekersaantal staat om twaalf uur al op 768!

We kunnen dus nu al concluderen dat het een geslaagde schaatsdag is. Een hele belangrijke reden van het slagen van zo’n dag is de inzet van de vele vrijwilligers, naast deze praktische inzet van de vele hand en spandiensten is sponsoring van essentieel belang, zonder deze hulp kunnen wij als vereniging niet onze evenementen organiseren zoals we nu doen. Wij zijn in ieder geval enorm tevreden en dankbaar met hoe het nu loopt en hopen dat we nog even kunnen genieten van het ijs!

2017-01-23T15:00:56+00:00

Website beheer