Je bent hier:--Schaatsdag nummer drie!

Schaatsdag nummer drie!

We hadden het van te voren niet zo kunnen voorspellen maar schaatsdag drie was een feit op onze baan. Vanmiddag hebben we door de steeds minder wordende kwaliteit van het ijs de baan moeten sluiten. Helaas konden we deze avond niet meer schaatsen, deze avond hebben we gebruikt om de baan weer op te spuiten. Het plan is nu,in verband met de matige vorst, om dit morgenavond weer te doen. Op deze manier hopen we dat de kinderen de woensdagmiddag kunnen benutten om nog te schaatsen.

De ruilbeurs heeft ook al aardig wat schaatsen verhandeld, dit is natuurlijk te danken aan de vele soorten schaatsen en diverse maten die voor een heel zacht prijsje uit voorraad te leveren zijn. Zowel nieuw als tweedehands. Ook het ruilen van uw kinderschaatsen behoort tot de opties.

De openingstijden van de ruilbeurs, (gelegen op Noordweg 62a, Krabbendijke) hanteert in principe dezelfde openingstijden als de schaatsbaan.

2017-01-23T19:47:33+00:00

Website beheer