Je bent hier:--Poging 2!! We gaan er voor!

Poging 2!! We gaan er voor!

Vanavond hebben we de beschikbare weermodellen en verwachtingen weer eens bekeken, belangrijk voor ons was dat het niet ten nadele zou veranderen ten opzichte van gisteren. De afgelopen 24 uur  konden redelijk bepalend zijn voor het verloop van de besluitvorming. In ons geval was het positief, en zelfs ietsje gunstiger. Op dit moment, met de kennis van nu, zien wij geen enkele twijfel voor een paar dagen schaatsen. Natuurlijk zijn we altijd afhankelijk van een aantal invloeden zoals wind, dauwpunt etc. maar we zien op dit moment geen enkele belemmering om het niet nogmaals te proberen.

We hopen dat het verloop nu wat gunstiger uitpakt voor de vereniging, wij hebben er in elk geval zin in!

Omdat Jos gestopt is met de ruilbeurs aan de Noordweg hebben wij gemeend er goed aan te doen om een heuse digitale ruilbeurs op te zetten, hier kunnen schaatsen en skeelers te koop worden gezet en kunnen deze onderling verhandeld worden.

 

Wij gaan er voor dat we volgende week weer zon fantastische foto kunnen maken!

2018-02-20T21:00:58+00:00

Website beheer