Je bent hier:--Opgeruimd stond netjes…

Opgeruimd stond netjes…

Afgelopen tijd stond in het teken van evalueren, opruimen, terugblikken en waar nodig aanpassen in het draaiboek voor een volgende ijsperiode. Terwijl de laatste zaken werden aangepakt kwamen de eerste voorspellingen voorzichtig edoch enthousiast binnendruppelen in onze mailboxen, de temperatuur zal op termijn gaan dalen… Gespannen bleven we de verwachting waarnemen en diverse mails en app-jes werden verstuurd. Afgelopen maandag werd beslist om wederom als bestuur bij elkaar te komen om het één en ander naast elkaar te leggen en te kijken wat de kansen en opties zijn. Daarop hebben wij gemeend geen kans onbenut te laten en besloten om voor de tweede keer in korte tijd toestemming te vragen aan de gemeente om de baan te mogen opspuiten. We weten dat de kans niet groot is met de huidige voorspelling maar willen het toch een kans geven, de vorige keer is het ook gelukt en hebben we fantastische dagen mogen ervaren. Dinsdagavond en nacht is de baan opgespoten zodat het water kan afkoelen en hopen op enige matige vorst. Als het weer een beetje meewerkt en deze afkoeling doorzet tot en met het weekeinde zouden we misschien zaterdag kunnen schaatsen…dit alles is natuurlijk van vele factoren afhankelijk maar aan onze inzet gaat het niet meer liggen.

Allemaal weer duimen!

Houd onze kanalen in de gaten voor het laatste nieuws!

2017-02-08T16:31:28+00:00

Website beheer