Je bent hier:--NIEUWS!!! UPDATE!!! GEWIJZIGDE TIJDEN!!!

NIEUWS!!! UPDATE!!! GEWIJZIGDE TIJDEN!!!

Na ruim 650 enthousiaste mensen te hebben mogen ontvangen op de ijsbaan, hebben we helaas moeten besluiten dat de ijsbaan vanavond haar hekken sluit voor publiek. De veiligheid en de ijskwaliteit zijn hierbij bepalende factoren. We zijn enorm blij dat we nu al zoveel mensen hebben kunnen ontvangen en hopen morgenochtend om 0900u weer te kunnen openen. Vanavond gaan we proberen het ijs weer in conditie te krijgen voor morgenochtend. Voor hoe lang we morgen open zullen gaan is weer afhankelijk van temperatuur, ijskwaliteit en veiligheid op het ijs. We hopen natuurlijk op nog een mooie ijsdag morgen. Hou de website en Facebook in de gaten voor het laatste nieuws!

Ook de ruilbeurs zal morgenochtend 0900u weer open gaan om u te voorzien van een mooi setje schaatsen of voor het laten slijpen van uw kunst of hockey schaatsen.

2017-01-20T15:01:46+00:00

Website beheer