Je bent hier:--Je zakt er nog steeds door…

Je zakt er nog steeds door…

Vanavond zijn we als bestuur weer bij elkaar gekomen. Overleg met elkaar, meningen delen, opinies bekijken, diverse media raadplegen, prognoses aangehoord, verhalen uit de oude doos opgerakeld, weerberichten geanalyseerd en tot de slotsom gekomen dat we simpelweg moeten afwachten. Op dit moment blijft het een waterpartij die op het punt staat, centimeter voor centimeter, in vaste vorm over te gaan. Om tot een mooie schaatsperiode te kunnen komen, zal de positie van het hogedrukgebied de komende dagen bepalend zijn, aldus de geleerden. We gaan nog steeds uit van schaats-gunstige omstandigheden en blijven de ontwikkelingen van het weer nauwgezet volgen. Mocht het zo zijn dat het zeker is dat we gaan schaatsen, zullen we mogelijk een avond van te voren een ruilbeursje of niet-leden inschrijfavond organiseren. Dit scheelt voor de vrijwilligers en leden kostbare schaatstijd en kan een piekbelasting bij ons als bestuur wat verminderen.  Dat dit allemaal afhankelijk is van beschikbaarheid van mensen en natuurlijk het weer, zal duidelijk zijn.

Blijf ons dus vooral volgen, zowel op de website als op de Facebookpagina om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws.

2017-01-16T21:12:00+00:00

Website beheer