Je bent hier:--Het laatste rondje?

Het laatste rondje?

Binnenkort, namelijk woensdagavond 20 juni, is het weer zo ver! we gaan het centrum van  het dorp afsluiten voor de jaarlijkse skeelerronde van Krabbendijke.

Kom je gezellig meedoen voor een medaille, of met de wedstrijden meestrijden om de mooie bekers? of kom je gewoon een lekker ijsje halen, of natuurlijk voor de gezelligheid en iedereen aanmoedigen? alles is mogelijk.

We hebben de toezegging dat een zeer prominent persoon het startschot komt geven, en omdat de gemeente plannen heeft om het centrum van het dorp aan te pakken, is dit wellicht de laatste keer dat de ronde op deze manier vereden word.

Eigenlijk zijn er dus geen redenen om thuis te blijven! en hoe meer zielen hoe meer vreugd! dus nodig iedereen uit en zegt het voort, we hopen u te zien volgende week!

 

 

 

2018-06-11T20:33:51+00:00

Website beheer