Je bent hier:--Het is mooi geweest!

Het is mooi geweest!

Precies zoals de titel omschrijft, wat een mooie dagen zijn het geweest!  En het einde van de ijsperiode is daar. Wat zijn we verwend met de mooie ijsbaan.  In het begin van de week, toen we ijs uit de sloot aan het halen waren, hebben we elkaar nog eens aangekeken, en gedacht, gaat dit wel werken? Vervolgens hebben we besloten om de baan helemaal kapot te trappen om een stabiel wateroppervlak te krijgen. Op basis van ervaring en vertrouwen hebben we het plan uitgevoerd en het heeft gewerkt. We kunnen nu terugkijken op drie fantastische dagen.  Gelukkig weinig blessures (op een ongelukkige valpartij na) en een mooie verkoop uit de koek en zopie tent.  Na het weekeinde zullen we eens de balans op gaan maken, de gevonden voorwerpen op de Facebookpagina zetten en verder gaan met opruimen en evalueren.

een paar cijfertjes:

de eerste dag ongeveer 750 bezoekers , de tweede meer dan 1000!  de tweede dag 31 liter chocomel en we zaten op een frikandelletje of 300…..

Wij zijn meer dan tevreden en hopen dat we iedereen weer van een paar leuke ijsdagen hebben kunnen voorzien.

 

…en nu op naar de voorjaarszon zodat we verder kunnen op de skeelers 😉

2018-03-03T20:07:23+00:00

Website beheer