Je bent hier:--Het is Mei!! Pak de skeelers erbij!!

Het is Mei!! Pak de skeelers erbij!!

Ondanks dat het af en toe nog wat vriest, en het frisjes is, worden de dagen langer en de temperatuur stijgt. Achter de schermen zijn we weer al druk bezig met de voorbereidingen voor dit nieuwe seizoen. Als eerste komt 27 mei de skeelertoertocht met spelmiddag. Omdat we de laatste jaren zien dat de animo afneemt voor de kidstoer (de routes van o.a. 6 km en 10 km) hebben we besloten de focus te leggen op ons skeelerterrein. We richten ons op de kinderen van groep 2 basisschool tot een jaartje of 15….We gaan hiervoor leuk spellen organiseren op skeelers en hopen hierbij dat de jeugd massaal komt sporten op deze leuke dag! De spellen zullen een laagdrempelig karakter hebben zodat iedereen mee kan doen. In vier categorieën zijn er prijzen te winnen en iedere deelnemer krijgt natuurlijk een leuk aandenken en wat lekkers. Ook zal er een springkussen zijn en een kleedjesmarkt, kinderen mogen dan kleine spulletjes verkopen zolang het maar geen etenswaren zijn.

De volledig uitgepijlde route van de 35km toer zal u weer begeleiden door een fraai stukje Zeeuws landschap over nagenoeg dezelfde wegen als vorig jaar. Halverwege is er een stop en word u voorzien van een klein hapje en drankje om het resterende deel te kunnen volbrengen.

Hou onze website en facebook in de gaten voor het laatste nieuws!

wilt u al opgeven? dat kan HIER

We hopen u te zien de 27e!

2017-05-02T20:01:44+00:00

Website beheer