Je bent hier:--Fijne feestdagen!

Fijne feestdagen!

En zo gaan we al weer richting het einde van 2021…

Het wordt langzaamaan echt kouder nu, en de eerste natuurijsmeters zijn gemaakt in Nederland. Op dit moment  ziet het er niet naar uit dat dit binnenkort in Zeeland een serieuze optie wordt, maar niks is zo veranderlijk als het weer. We houden u uiteraard op de hoogte als dit wel het geval is. Als het zo ver komt hopen we natuurlijk dat er voor iedereen een mooie schaatsperiode aanbreekt, zodat we met z’n allen lekker een frisse neus kunnen halen en actief kunnen zijn. We zitten immers genoeg binnen in deze periode naar onze mening…

We wensen iedereen dan ook eerst fijne feestdagen met uw dierbaren, met daarbij de wens dat we een beetje naar elkaar omzien. Juist omdat we allemaal veel binnen zitten. Als vereniging zijn we gewend om zaken samen op te pakken, een vereniging doet veel samen, dat is namelijk een kerngedachte van een vereniging, en juist dat wordt nu erg lastig. Doordat we maar met een paar bij elkaar mogen zitten, zowel in clubverband als thuis, kan het gevaar ontstaan dat we die ene uit het oog verliezen. In deze tijd is misschien dat kleine beetje aandacht voor die éénling net iets belangrijker dan anders.  Een klein woord, bezoekje of gebaar kan daardoor veel betekenen.

In dat licht wordt het gezegde “fijne feestdagen” een wens en tevens een reminder, voor iedereen.

 

Namens het bestuur,

Fijne feestdagen, voor iedereen.

2021-12-21T20:19:52+00:00

Website beheer