Je bent hier:--De laatste maand van 2019 is ingegaan.

De laatste maand van 2019 is ingegaan.

Geachte lezer,

Op het moment van schrijven zitten we in begin December. De algemene leden vergadering ligt achter ons, en plannen voor het nieuwe seizoen worden langzaam uitgevouwen tijdens de vergaderingen. De data voor 2020 zijn vastgesteld en ingedeeld en heeft u kunnen lezen in de vernieuwde nieuwsbrief. De eerste zaken die bij ons nu aan bod komen zijn hoe we de evenementen gaan vormgeven. Vergunningen  worden aangevraagd, mensen worden benaderd, plannen worden uitgedacht. Ook zijn we bezig met het benaderen van de sponsoren, zonder hen kunnen we immers onze activiteiten niet voor u organiseren. Als laatste worden rond deze tijd ook de pasjes gedrukt voor de leden, die vervolgens weer op naam gesorteerd en uitgezocht mogen worden, alvorens ze te bezorgen bij de rechtmatige eigenaar hiervan. Kortom, we zijn achter de schermen alweer lekker bezig. Tussen de bedrijven door komen er ook steeds meer speldenprikjes van de winter. De temperatuur neemt evenredig met het korten van de dagen iets af. Wij als bestuursleden houden dit nauwlettend in de gaten, en mocht dat een keer niet het geval zijn, worden we direct op de hoogte gesteld van onze voortreffelijke privé weerman. (HP) We hopen natuurlijk dat we dit seizoen weer eens ouderwets lang kunnen schaatsen, zodat we iedereen weer kunnen voorzien van een flinke portie ijspret. Tot die tijd werken we achter de schermen gewoon door, en wensen we u en jullie natuurlijk alvast een hele fijne decembermaand, en een mooie winterperiode.

Mochten er ontwikkelingen gaande zijn bij het kouder worden, kunt u altijd op de facebookpagina kijken, en hou de website in de gaten.

Met vriendelijk groet,

Het bestuur van IJs- en Skeelervereniging Krabbendijke

2019-12-04T20:42:59+00:00

Website beheer