Je bent hier:--De Rabo ClubSupport 2020

De Rabo ClubSupport 2020

Net als voorgaande jaren doen wij ook weer mee!

Er zijn een heleboel dingen die helaas niet door kunnen gaan in deze bijzondere periode. Wat wel door gaat zijn onze plannen, wensen en ideeën voor de toekomst, maar ook de vaste lasten gaan wel door, vandaar dat wij ook elke vorm van steun op prijs stellen! 1 van die manieren is via uw steun! Als u lid bent van de Rabobank, kunt u, net als voorgaande jaren, op ons stemmen. Dit jaar kan dat ook via de  Rabo App en Rabo Online Bankieren. We hopen op die manier financiële middelen te krijgen voor onderhoud aan de opstallen en kinderspeel- en hulpmiddelen. Met name de opslaglocatie van de spullen kunnen wel wat onderhoud gebruiken. Hier staan alle zaken we nodig hebben bij een naderende of bestaande ijs-periode, maar ook voor de diverse evenementen. En dat is stiekem nog aardig wat!

Hoe werkt het stemmen?

Leden van Rabobank Oosterschelde brengen van 5 t/m 25 oktober hun stem uit op de deelnemers die zij een warm hart toe dragen. dit kan hier. Hoe meer stemmen er op een club uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die de club ontvangt. Dit jaar stemmen leden van de Rabobank voor het eerst via de Rabo App en Rabo Online Bankieren.

Als u wil stemmen via de App, zorg dan dat u de laatste versie van de Rabo App geïnstalleerd hebt op uw telefoon.

 

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?

Stem nu direct in de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport

2020-10-12T19:09:36+00:00

Website beheer